PL  |  EN  |  DE

Florentyna Korkuć

Sama o sobie: Jestem miłośniczką jeździectwa od 7 roku życia. Od 16 roku życia rozwijam się pod kątem ujeżdżenia. Uwielbiam współpracować z najlepszymi, dlatego organizuje prestiżowe szkolenia z zagranicznymi trenerami, z którymi jeżdżę również sama. Dodatkowo sprowadzam oficerki jeździeckie i pośredniczę w sprzedaży koni, a od niedawna pracuje w produkcji filmowej, jednym słowem, jestem człowiekiem wielozadaniowym.

Organizuję i przygotowuję sesje zdjęciowe dla Black Horse z rożnymi fotografami.

Ulubione produkty
Kashmir Touch lotion daje wyjątkowy połysk - idealny by lśnić na zawodach albo na sesji zdjęciowej.
Najważniejsze osiągnięcia

Odznaka Ośmiu Wspaniałych za pomoc zaniedbanym koniom w podupadającyh stajniach (pieniądze z organizowanych festynów pozwoliły pomóc koniom)

Międzynarodowe doświadczenie zdobywane  w najlepszych stajnach Europy pod okiem najlepszych. (Praca w stajniach w Holandii)

 

Galeria

Nazwa projektu: Opracowanie strategii biznesowej firmy Black Horse sp. z o.o.Nazwa beneficjenta: Black Horse Sp. z o.o. Wartość projektu: 150 000 PLN. Wartość dofinansowania: 75 000 PLN  Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Nazwa projektu: Internacjonalizacja firmy Black Horse na rynkach międzynarodowych. Nazwa beneficjenta: Black Horse Sp. z o.o. Wartość projektu: 349 070,06 PLN. Wartość dofinansowania: 296 709,55 PLN. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020