PL  |  EN  |  DE

Już wczesną wiosną, gdy pierwsze ciepłe promienie słońca dają znać, że zima się już skończyła, my jeźdźcy mamy pełne ręce… SIERŚCI! Tak. Konie zaczynają gubić zbędne owłosienie. Ich organizmy naturalnie wyczuwają, kiedy jest odpowiedni moment aby pozbyć się zimowego „płaszcza”. Czeszemy i czeszemy, szczotkujemy a włosie jak wychodzi – tak wychodzi. Na szczęście wymyślono już zgrzebła, które zdecydowanie ułatwiają nam ten zabieg. Co poniektórzy korzystają z golarki 😉.

Musimy pamiętać, aby w czasie zmiany sierści zapewnić koniom odpowiedni suplement, który sprawi, że nowo wyrastająca sierść będzie dobrej jakości i zdrowa – dzięki czemu będzie spełniać swoją funkcję. Proponujemy dodanie do menu Twojego konia Biotin Max. Dodatek paszowy w płynnej formie, zawierający wysokiej jakości biotynę oraz cynk, który znacząco wpływa na przyswajanie się biotyny w organizmie konia. Litrowa butelka nie zajmuje dużo miejsca a w zależności od dawkowania wystarczy na co najmniej 100 dni (dla jednego konia).

Wiosna potrafi zaskoczyć. Dodatkową porcją śniegu i długimi roztopami. Jeśli w Twojej stajni padoki potrafią „płynąć”, a Twój koń ma tendencję do występowania grudy, zastosuj u niego Maściową kurację na grudę Black Horse. Maść jest skomponowana w taki sposób, że leczy występującą już grudę, a także zabezpiecza miejsca już zagojone przed wystąpieniem kolejnej infekcji. Można ją stosować także na stare strupki w okolicach pęcin, aby skóra szybciej się zregenerowała a strupek złuszczył.

Konie z radości robią różne rzeczy. Potrafią brykać, ganiać się. A czasami niechcący się zranić. Zdarza się to w boksach, czasami na padoku, lub podczas wybiegania na pastwisko. Na drobne otarcia wybierz Balsamowe serum na otarcia. Uszkodzona skóra wróci do formy, a włosie szybciej odrośnie.

Zaczynasz wzmożone treningi lub wyjazdy na zawody? Nie zapomnij o regeneracji mięśni swojego rumaka. Do rozgrzania i regeneracji zastosuj Wcierką rozgrzewającą Black Horse. Nie zawiera dopingu i jest doskonałym produktem rozgrzewającym. Na rynku polskim nie ma silniejszego produktu. Przed użyciem załóż rękawiczki!

Jeśli w czasie zimy nie używałeś żadnego produktu do kopyt, a nagle wiosną okazało się, że kopyta Twojego konia potrzebują regeneracji i wzmocnienia, użyj Odżywczej maści do kopyt. Dużo dawka skrzypu i substancji nawilżających postawi kopyta Twojego konia… na nogi 😊. Opakowanie jest bardzo wydajne i wystarczy nawet na rok stosowania preparatu.

Konie w okresie zimowym, nie są często kąpane. Chyba, że masz ten komfort i w Twojej stajni jest myjka z ciepłą wodą oraz solarium (zazdrościmy!). Jeśli z wytęsknieniem czekasz na temperaturę odpowiednią do pierwszym kąpieli wybierz Szampon pielęgnacyjny Conditioning shampoo, który zdecydowanie pomoże Ci „odgruzować” konia po zimie 😊.

A co z włosiem? Do grzywy i ogona wybierz odżywkę z aloesem Shining Gloss Oryginal. Na pewno ją znasz! Nasz topowy produkt. Pomaga rozczesać splątane włosie i delikatnie nawilża je dzięki zawartości aloesu.

Nazwa projektu: Opracowanie strategii biznesowej firmy Black Horse sp. z o.o.Nazwa beneficjenta: Black Horse Sp. z o.o. Wartość projektu: 150 000 PLN. Wartość dofinansowania: 75 000 PLN  Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020


Nazwa projektu: Internacjonalizacja firmy Black Horse na rynkach międzynarodowych. Nazwa beneficjenta: Black Horse Sp. z o.o. Wartość projektu: 349 070,06 PLN. Wartość dofinansowania: 296 709,55 PLN. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020